АФНУ
12
Років досвіду
7
Верифікованих рекомендацій
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1833
Останній візит на сайт
вчора
Сертифікований ріелтор, член АФНУ, NAR. Здійснюю операції з купівлі-продажу житлової нерухомості в Києві та передмісті столиці, надаю послуги по здачі в оренду квартир, будинків.
Мої сильні сторони: чесність, порядність, відкритість, комунікабельність, відвертість. Маю індивідуальний підхід до кожного клієнта

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 68 000 $
    1 581 $/м²

    Соборна вул., 122

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Центральний-Преміум
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    2021 рік побудови
    вчора
    Пропонується фасадне комерційне приміщення в сучасному житловому комплексі бізнес-класу «Центральний-Преміум» в Ірпені. Ідеальний варіант під салон краси, шоурум, студію, барбершоп, офіс, кав’ярню, магазин, медичний кабінет або інший сервісний бізнес. Основні характеристики: Площа - 43,5 м² 1 поверх Висота стелі - 4,4 м Формат - open space Великі панорамні вікна та вхідна група Стан - після будівельників Є всі необхідні комунікації , можна заходити на ремонт. Приміщення має правильну форму, хорошу глибину та високу стелю, що додає простору й дозволяє реалізувати сучасний комерційний інтер’єр, планування та дизайн, враховуючи достатню висоту стелі можна облаштувати другий ярус. Великі фасад...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.